• Konkurs Recytatorski Twórczości Patrona klas IV - VI

• 29.11.2021 11:59
        •  "Gdyby święty Franciszek był współczesnym poetą, pisałby tak jak Jan Twardowski."

Anna Kamieńska

• Święto Biblioteki Szkolnej w klasach II i III

• 02.11.2021 13:03
        • W klasach II i III odbyły się zajęcia czytelnicze przygotowane przez nauczyciela bibliotekarza. Uczniowie utrwalili wiadomości na temat cech baśni i legendy jako gatunku literackiego, poszerzyli wiedzę o największych baśniopisarzach świata.

• Święto Biblioteki Szkolnej 2021

• 13.10.2021 10:03
        • Tegoroczne Święto Biblioteki Szkolnej obchodzone w październiku w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych przebiega pod hasłem „Baśnie i legendy z całego świata”.
        • Konkurs na najlepszego czytelnika biblioteki szkolnej

• 17.06.2021 11:35
        • Zakończenie roku szkolego jest okazją do rozstrzygnięcia bibliotecznego konkursu na najlepszego czytelnika. Została nim uczennica klasy I b Julia Bester, która wypożyczyła 62 książki. W nagrodę otrzymała od biblioteki szkolnej dyplom i upominki.
          Gratulujemy!

Urszula Misiuda