• Szachy - kreatywność, inteligencja, koncentracja

• 18.11.2019 16:03
        • "Ogromna wiara w siebie, intuicja, zdolność do podejmowania ryzyka w krytycznych momentach i pójście w bardzo niebezpieczną grę z kontr-szansami przeciwnika – to cechy, które odróżniają wielkich graczy". - Garry  Kasparov

• Święto Biblioteki Szkolnej 2019 - Wystawa pt. "Jestem dzieckiem książek"

• 25.10.2019 08:50
        • Z okazji swojego święta, biblioteka szkolna przygotowała kolejne wydarzenie promujące książki  i czytelnictwo, tym razem dla uczniów klas VII i VIII. Młodzież zwiedzała zorganizowaną w czytelni wystawę nowości zakupionych z funduszy Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa pt. „Jestem dzieckiem książek".

• 22.10.2019 12:54
        • W roku szkolnym 2019/2020 kontynuujemy realizację NPRCz. W lipcu zostały zakupione książki na kwotę 15000 zł. Biblioteka szkolna wzbogaciła swoje zbiory o 1000 egzemplarzy nowości wydawniczych dla dzieci i młodzieży oraz lektur. W październiku, w ramach Święta Biblioteki Szkolnej, odbywają się dla wszystkich czytelników wydarzenia promujące czytanie książek, rozwijające zainteresowania czytelnicze i kompetencje czytania wśród uczniów. Wszystkie klasy do końca listopada realizują projekty edukacyjne pt. „Nasz lapbook, czyli magia książki”.