• Święto Biblioteki Szkolnej 2021

• 13.10.2021 10:03
      • Tegoroczne Święto Biblioteki Szkolnej obchodzone w październiku w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych przebiega pod hasłem „Baśnie i legendy z całego świata”.
      • W dniu 7 października 2021r. w klasie I a, I b i I c odbyły się spotkania czytelnicze z animatorką Księgarni NOVA w Rzeszowie panią Beata Krawiec. Pełne ekspresji, ciekawe zajęcia rozpoczynały się od przeczytania wesołej, niespotykanej „Książki bez obrazków”, która wcale nie jest nudna, ponieważ musimy sami wyobrazić sobie, to co jest w niej napisane. Następnie p. Beata zaprezentowała działanie cewki Tesli, porównując do niej pracę ludzkiego mózgu np. podczas czytania. Podkreśliła również wartość czytania i zdobywania wiedzy, które są największym bogactwem. Dzieci z zainteresowaniem wysłuchały również książeczki „Kicia Kocia mówi „nie”, z ulubionej serii autorstwa Anity Głowińskiej. Na koniec spotkania w każdej klasie zawitał gość – bohaterka książek i filmów Kicia Kocia, w którą przebrała się p. Lucyna z Księgarni NOVA w Łańcucie. Wspólne zdjęcia i podziwianie stroju pozostawiły niezapomniane wrażenia.

Zdjęcia w galerii