• Konkurs na najlepszego czytelnika biblioteki szkolnej

• 19.06.2023 10:34
        • W dniu 15.06.2023 r. został rozstrzygnięty konkurs na najlepszego czytelnika biblioteki szkolnej w roku szkolnym 2022/2023. Zwycięzcą został uczeń klasy 3b Jarosław Gucwa, który wypożyczył 95 książek. W obecności klasy i wychowawczyni otrzymał dyplom i nagrodę książkową.
          Gratulujemy!

• Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci

• 05.04.2023 10:29
        • W dniu 2 kwietnia na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci. Z tej okazji nasza szkoła przystąpiła do akcji czytelniczej pt. „Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci z Europe Direct Rzeszów. Przystanek Szwecja!”.

• Szkolny Konkurs Recytatorski klas II Wiosenne przebudzenie

• 22.03.2023 12:30
        • W dniu 21 marca 2023 r. w bibliotece szkolnej odbył się konkurs recytatorski, w którym wzięło udział 15 uczniów z klas II. Dzieci prezentowały utwory poetyckie związane z wiosną, podkreślając swoje występy pięknymi strojami, rekwizytami oraz ciekawą interpretacją.
        • Biblioteka szkolna dla rodziców

• 16.02.2023 13:48
        • Dzieci w wirtualnej sieci

Drodzy Rodzice,
          wirtualny świat tak bardzo zawładnął naszą codziennością, że przestaliśmy wyobrażać sobie życie bez wysyłania smsów, zakupów przez Internet, gotowania z przepisów na ekranie smartfona czy sprawdzania najszybszej trasy dotarcia do celu.
          Cyfrowa przestrzeń coraz bardziej wciąga również dzieci, które zafascynowane światem mediów społecznościowych, gier i filmów, spędzają przed ekranami coraz więcej czasu.