• Szkolny Konkurs Recytatorski klas II Wiosenne przebudzenie

• 22.03.2023 12:30
      • W dniu 21 marca 2023 r. w bibliotece szkolnej odbył się konkurs recytatorski, w którym wzięło udział 15 uczniów z klas II. Dzieci prezentowały utwory poetyckie związane z wiosną, podkreślając swoje występy pięknymi strojami, rekwizytami oraz ciekawą interpretacją.
      • Kolorowe kwiaty, bazie, tulipany, gałązki wierzby a także przebrania w zajączka, żabkę, bociana, wiosnę oraz mnóstwo rekwizytów wprowadziły wszystkich w radosny nastrój.

Komisja konkursowa, w której pracowały panie Natalia Bielecka i Urszula Misiuda nagrodziła następujących laureatów:
        I miejsce Blanka Dziura, klasa II c, wiersz „Wiosna”
        II miejsce Nadia Kopeć, klasa II b, wiersz „Bocian i żabki”
        III miejsce Antonina Drzazgowska, klasa II c, wiersz „Wiosenny czarodziej”
        Wyróżnienie Mira Kostuchowska, klasa II a, wiersz „Wiosna”
        Wyróżnienie Anna Dębska, klasa II c, wiersz „Przyjście wiosny”

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody, które wręczyła pani Dyrektor Agnieszka Mazur.
        Dziękuję paniom wychowawczyniom i rodzicom za przygotowanie dzieci oraz pani Annie Musiał
        za pomoc w czasie konkursu.

Urszula Misiuda