• Konkurs plastyczny klas I

• 10.06.2022 10:32
        • Dnia 1 czerwca 2022 r. rozstrzygnięty został Szkolny Konkurs Plastyczny dla uczniów klas pierwszych pt. „Ilustracja do wiersza ks. Jana Twardowskiego”
        • List do Rodziców

• 06.06.2022 10:49
        • Drodzy Rodzice!

Każdy z nas pragnie dla swego dziecka dobrego dzieciństwa i szczęśliwej przyszłości. Ale czy wiemy, jak to osiągnąć? Jak sprawić, by dziecko wyrosło na człowieka zdrowego emocjonalnie, samodzielnego i mądrego, otwartego na ludzi, dobrze radzącego sobie we współczesnym świecie, umiejącego wykorzystywać swoje predyspozycje i uzdolnienia? Wiele zależy od nas, rodziców.

• Rozpoczynamy realizację Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0.

• 17.05.2022 10:34
        •

Nasza szkoła przystąpiła do drugiej edycji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa Priorytet 3 na lata 2021-2025 realizowanego od kwietnia do grudnia 2022 r.

Jego celem jest zakup nowości wydawniczych dla uczniów oraz elementów wyposażenia do biblioteki szkolnej na kwotę 15 000 zł oraz promowanie czytelnictwa, rozwijanie zainteresowań czytelniczych i kompetencji czytania wśród uczniów.

Koordynator Programu

Urszula Misiuda