• Szkolny Konkurs Recytatorski klas II pt. Wiosenne przebudzenie

• 08.04.2022 11:20
      • W dniu 6 kwietnia 2022 r. w bibliotece szkolnej odbył się konkurs recytatorski klas II pt. „Wiosenne przebudzenie”.

• Brało w nim udział 20 uczniów, którzy recytowali wiersze o wiośnie, a ich piękne występy dopełniały ciekawe stroje, rekwizyty, ruch i gest sceniczny.
        Komisja konkursowa w składzie: pani Urszula Misiuda i pani Natalia Bielecka wybrała następujących laureatów:

I miejsce Amelia Jazienicka II b
        II miejsce Jaśmina Witka II b
        II miejsce Lena Wilusz II c
        III miejsce Amelia Kamińska II a

Wyróżnienia:
        Julia Kość II a
        Jan Leńczyk II c
        Marcin Skiba II c

Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody i dyplomy. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Zdjęcia z konkursu

Urszula Misiuda