• Spotkanie czwartoklasistów z architektem

• 25.10.2023 19:57
      • Tradycyjnie,  jak co roku, nasza szkoła przyjęła zaproszenie od Podkarpackiej Okręgowej Rady Izby Architektów do udziału w XIII EDYCJI DNIA EDUKACJI ARCHITEKTONICZNEJ 2023. Zaproszenie zostało skierowane do uczniów klas IV szkół podstawowych województwa podkarpackiego.

• 20 października 2023 r. gościliśmy w naszej szkole architekta z PORIA RP pana Sławomira Leję. Nasz gość na lekcjach plastyki przeprowadził prelekcję z pokazem bardzo ciekawych slajdów. Spotkanie miało na celu edukację najmłodszego pokolenia w zakresie kształtowania właściwego odbioru otaczającej nas przestrzeni i architektury.

Kolejnym etapem będzie wykonanie podczas lekcji plastyki własnych rysunków i projektów domów. Prace zostaną wysłane na konkurs plastyczny i ocenione przez jury konkursowe PORIA w Rzeszowie.

Zdjęcia ze spotkania dostępne w galerii.