• SZLACHETNA PACZKA!

• 17.12.2023 17:31
      • DRUŻYNO SZLACHETNEJ PACZKI!!!
      • Mam zaszczyt podziękować WAM w imieniu swoim oraz obdarowanych Rodzin. Jesteśmy wdzięczni  z całego serca za dobro, którego doświadczyliśmy i chcemy życzyć WAM, by wróciło do każdego  podwójnie.

heartheartheart

Pan Paweł oraz Rodzina Pani Mileny otrzymali wszystkie rzeczy, o które prosili!!! Przygotowana przez NAS paczka była wspaniałym prezentem, pięknie zapakowanym. Było niezmiernie miło przekazywać taki dar serca i patrzeć na radość Obdarowanych.  To wszystko wydarzyło się dzięki WAM i WASZEMU zaangażowaniu.

Pragnę również, w imieniu swoim i Rodzin Obdarowanych, z okazji świąt Bożego Narodzenia  złożyć świąteczne życzenia, aby przy Waszym świątecznym stole panowała radość taka jak towarzyszyła Panu Pawłowi, Pani Milenie i Miłoszkowi przy otwieraniu przygotowanych przez Was prezentów. By wszyscy bliscy byli w tym uroczystym dniu z Wami, by cieszyli się świąteczną atmosferą w zdrowiu,a na nadchodzący Nowy Rok życzę spełnienia wszelkich planów i wszystkich marzeń!

Współpraca z Wami to naprawdę prawdziwy zaszczyt i nie lada przyjemność!!!

DZIĘKUJĘ, ŻE JESTEŚCIE!!!

heart