• Sukcesy w IV Powiatowym Konkursie Kolęd i Pastorałek  - Hej kolęda, kolęda
      • Sukcesy w IV Powiatowym Konkursie Kolęd i Pastorałek - Hej kolęda, kolęda

• 16.01.2023 12:35
      •
        12  stycznia 2023 r.  w  Szkole Podstawowej Nr 1  w Łańcucie odbył się  IV  Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek „ Hej kolęda, kolęda”. Nasi uczniowie zaprezentowali się w nim w dwóch kategoriach - solistów oraz zespołów - i w obu odnieśli znaczące sukcesy.

• W kategorii solistów  klas  I- IV uczennica klasy II b – Julia Szpunar  zdobyła I miejsce. Maja Gosztyła  z klasy II c w tej samej kategorii uzyskała II miejsce.

Natomiast w kategorii zespołów  klas I- VIII Szkołę Podstawową Nr 2 w Łańcucie reprezentowały następujące uczennice: Kaja Drzewosz,  Lena Drzewosz, Karolina Gosztyła, Zuzanna Jazienicka, Anna Malawska- Róg, Dagmara Ruszel, Ewa Świątek, Nadia Wrona.W tej kategorii młode artystki również otrzymały  I miejsce w konkursie.

Wszystkim Uczennicom gratulujemy  i życzymy dalszych sukcesów artystycznych.

Barbara Hoły