• Podsumowanie XII edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego DOM MOICH MARZEŃ

• 14.01.2023 16:20
      • 7 grudnia 2022 r. w siedzibie Podkarpackiej Okręgowej Izbie Architektów zebrane jury
        nagrodziło prace biorące udział w XII edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Dom
        moich marzeń” organizowanego w ramach Dnia Edukacji Architektonicznej. W konkursie
        wzięło udział 27 szkół podstawowych z województwa podkarpackiego, wpłynęło 432 prace
        konkursowe. Prace laureatów oraz wyróżnionych uczniów szkół podstawowych klas IV
        zostały umieszczone na kartach kalendarza na 2023r.
      • Dnia 10.01.2023 roku odbyło się uroczyste wręczenie nagród i otwarcie wystawy pokonkursowej w przestrzeni Rzeszowskich Piwnic. Gościem specjalnym wydarzenia był architekt miasta Rzeszowa Pan Janusz Sepioł.
        Miło nam poinformować , że uczniowie naszej szkoły dołączyli do grona tegorocznych laureatów konkursu. Serdecznie gratulujemy: Radosławowi Plizga kl.4a, BartłomiejowiBurda kl.4b oraz Gabrielowi Sochan kl.4b.Prace plastyczne zostały wykonane pod kierunkiem nauczycielki plastykip. Sylwii Surmacz-Rachwał, która współpracuje od pierwszej edycji konkursu z POIA w Rzeszowie.