• Świąteczne warsztaty ozdabiania pierniczków w klasie 3b

• 19.12.2022 14:03
      • Nie ma świąt bez pierniczków! My to dobrze wiemy, dlatego w dniu 16 grudnia 2022r odbyło się w naszej klasie 3b sympatyczne spotkanie ...

• Dzieci wcieliły się w małych cukierników i użyły swojej wyobraźni do dekorowania tych świątecznych ciasteczek. Do dyspozycji miały kolorowe posypki, lukry i inne słodkości. Każde dziecko udekorowało własny zestaw pierniczków, które potem zabrały ze sobą do domu. Nie obeszło się bez degustacji tych smakołyków.

Spotkanie sprawiło dzieciom wiele radości i pozwoliło przybliżyć zapachy zbliżających się świąt

Serdecznie dziękujemy Pani Annie Trojnar,  mamie naszego kolegi Wojtka, za przygotowanie 90 ciasteczek piernikowych oraz Pani Anecie Jazienickiej, mamie naszej koleżanki Amelii, za pomoc w zorganizowaniu warsztatów.

Lucyna Szotowicz