• V Festiwal Piosenki Agnieszki Osieckiej „ Z serca do serca…”

• 05.11.2022 14:08
      • Dnia 26 października uczennice naszej szkoły wzięły udział w konkursie w ramach V Festiwalu Piosenki Agnieszki Osieckiej „ Z serca do serca…”. Konkurs o zasięgu wojewódzkim odbył się w Szkole Podstawowej nr 4 w Łańcucie, pod patronatem Burmistrza Miasta Łańcuta.
      • Szkołę Podstawową Nr 2 im. ks. Jana Twardowskiego w kategorii solistów w wieku 13-14 lat reprezentowały: Maja Pilawa , która wykonała utwór z repertuaru Seweryna Krajewskiego „ Uciekaj moje serce” oraz Sinaine Charfi, która , wykonując utwór „ Byłam sama, jestem sama”, z repertuaru Maryli Rodowicz zdobyła I miejsce.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Barbara Hoły