• Podwójne święto „Dwójki”

• 01.06.2022 22:05
      • 1 czerwca był dla naszej szkolnej społeczności dniem szczególnie radosnym i wyjątkowym.
      • Świętowaliśmy podwójnie - choć skromnie, ale uroczyście i  w atmosferze serdeczności. Najpierw programem artystycznym oraz mszą świętą rozpoczęliśmy kolejny „rozdział” naszej przyjaźni z Patronem, a potem uczciliśmy Dzień Dziecka. Wspólny spacer i  lody uprzyjemniły nam świąteczny czas.

Po raz kolejny  poczuliśmy dumę, że Szkoła Podstawowa Nr 2 w Łańcucie nosi zaszczytne imię Księdza Jana Twardowskiego. Już od dziewiętnastu lat należy on do naszej szkolnej rodziny, a jego opiekuńczy duch wciąż czuwa nad nami. Z pewnością możemy czuć się  uczniami Patrona, ponieważ czytamy utwory i uczymy się w szkole jego imienia, szanujemy życie, śpieszymy się kochać ludzi, staramy się być uczciwi, a czasem próbujemy pisać wiersze.