• Konkurs Matematyczny Klas Trzecich w naszej szkole

• 05.05.2022 23:11
      • "Żadna nauka nie wzmacnia tak wiary w potęgę umysłu ludzkiego jak matematyka", te słowa Hugo Steinhausa były hasłem tegorocznej edycji Konkursu Matematycznego Klas Trzecich w naszej szkole.
      • W pierwszym etapie konkursu wzięli udział wszyscy uczniowie klas trzecich. Do etapu drugiego zakwalifikowało się po 8 uczniów z każdej klasy. Najlepszymi matematykami na tym poziomie edukacji okazali się P. Kałamarz i T. Kusiak z klasy IIIa, miejsce drugie zdobyli G. Sochan i K. Balawejder z klasy IIIb, a miejsce trzecie wywalczyli B. Ogryzek z klasy IIIb i J. Urban z klasy IIIa,wyróżnieni zostali: K. Surmacz, A. Kisała i N. Toś z klasy IIIa oraz R. Kwolek z klasy III b. Wszyscy uczestnicy drugiego etapu konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki. Uczniowie do konkursu przygotowywali się pod opieką nauczycielek A. Szabatowskiej i L. Szyszki. Konkurs w tym roku szkolnym przygotowała i przeprowadziła J. Dudek.

Gratulujemy!