• XVIII POWIATOWY KONKURS BIOLOGICZNO-EKOLOGICZNY ROZSTRZYGNIĘTY

• 25.04.2022 23:14
      • 22 kwietnia 2022r. w I LO im. Henryka Sienkiewicza w Łańcucie odbył się XVIII POWIATOWY KONKURS BIOLOGICZNO-EKOLOGICZNY.
        W konkursie brały udział trzy uczennice naszej szkoły : Nikola Śliwa kl. 8b, Nadia Szmuc kl. 8b oraz Wikoria Sierżęga kl.7c.
      • W kategorii plastycznej zadaniem uczestników konkursu było własnoręczne wykonanie biżuterii nawiązującej tematyką do biologii i ekologii.

Biżuterię użytkową należało wykonać z materiałów naturalnych bądź poddanych recyklingowi .

Prace uczestników oceniało jury według następujących kryteriów: sposób nawiązania do tematyki konkursu, pomysłowość, różnorodność zastosowanych technik, estetyka wykonania.

Miło nam poinformować, że I miejsce w konkursie przyznano naszej uczennicy NIKOLII ŚLIWIE z klasy 8b . Opiekunem uczennic była p. Sylwia Surmacz-Rachwał. Naszym artystkom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.