• Rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu Plastycznego „AUTYZM – BLIŻEJ SIEBIE”

• 05.04.2022 23:17
      • Konkurs zrealizowany został z okazji „Światowego Dnia Świadomości Autyzmu”. Celem konkursu było przybliżenie dzieciom wiedzy na temat osób ze spektrum autyzmu. Poprzez zaangażowanie w plastyczną aktywność organizatorzy chcieli kształtować tolerancyjne postawy wobec tych osób, integrować osoby niepełnosprawne z pełnosprawnymi oraz zachęcać do twórczego myślenia i umiejętności wyrażania własnych uczuć i emocji. Do udziału zaprosiliśmy uczniów klas I-III naszej szkoły. Na konkurs wpłynęły łącznie 42 prace. Jury w składzie p. Sylwia Surmacz-Rachwał, p. Jolanta Pacuła i p. Karolina Markowicz-Sowa 30 marca 2022 r. wyłoniło 9 najciekawszych prac. Przyznano po dwa równorzędne I, II i III miejsca oraz trzy wyróżnienia.
      • W dniu 1 kwietnia nastąpiło uroczyste wręczenie przez Panią Wicedyrektor – Krystynę Wilk nagród i dyplomów dla laureatów, dyplomów i słodkich upominków dla uczestników konkursu oraz podziękowań dla opiekunów laureatów.

Poniżej prezentujemy wyniki:

Maja Gosztyła – opiekun: Dorota Stankiewicz

Julia Godek - opiekun: Lucyna Szotowicz

Klaudia Bielecka - opiekun: p. Iwona Szurlej

Aurelia Kochman - opiekun: p. Lucyna Szyszka

Zuzanna Mosoń - opiekun: p. Bronisława Nitkiewicz

Aleksandra Kurkowska - opiekun: p. Joanna Dudek

WYRÓŻNIENIE

Łukasz Kura - opiekun: p. Małgorzata Szpunar i p. Anna Musiał

Milena Dulęba - opiekun: p. Lucyna Szyszka

Gabriel Sochan - opiekun: p. Agnieszka Szabatowska

Serdecznie gratulujemy młodym artystom oraz dziękujemy za zaangażowanie i wnikliwe przedstawienie tematu w postaci prac plastycznych!