• Konkurs plastyczny „ Z Bankiem na Ty”- rozstrzygnięty

• 04.04.2022 13:37
      • W dniu 30 marca 2022r. roku w Filii nr 1 Miejskiej Bibliotece Publicznej w Łańcucie odbyło się uroczyste zakończenie projektu ekonomicznego „Ekonomia w szkole i bibliotece”. W spotkaniu wzięli udział: Burmistrz Miasta Łańcuta Pan Rafał Kumek, Pani Monika Mularz-Dobrowolska z Oddziału Okręgowego Narodowego Banku Polskiego w Rzeszowie, Pani Barbara Porczyńska – malarka, przewodnicząca jury konkursu oraz laureaci konkursu plastycznego ph. „Z Bankiem na Ty”.

• W czasie uroczystości zostały wręczone nagrody zwycięzcom konkursu plastycznego. Miło nam poinformować , że nagrodzoną laureatką została uczennica naszej szkoły – Milena Wyka z klasy 8c (opiekun p. Sylwia Surmacz-Rachwał).

Serdecznie gratulujemy Milenie oraz życzymy dalszych sukcesów.

Prace plastyczne zostały wyeksponowane na wystawie pokonkursowej w Filii MBP w Łańcucie.