• PZU NNW 2019/2020

• Informujemy, że w porozumieniu z RR nawiązaliśmy współpracę z PZU w celu ubezpieczenia NNW naszych uczniów. Rodzice zainteresowani ubezpieczeniem za pośrednictwem szkoły proszeni są o :

- udzielenie pisemnego pełnomocnictwa dyrektorowi szkoły do zawarcia umowy (w większości zrobiliście to Państwo na pierwszej wywiadówce w dniu 9 września 2019r.)

- uzupełnienie formularza PZU ( do pobrania w sekretariacie lub wydrukowania

Formularz PZU.pdf )

- wpłacenia u wychowawcy składki w wysokości 41 zł do 18 października 2019r.

Zakres ubezpieczenia PZU NNW EDUKACJA DLA UCZNIÓW jest następujący:

Suma ubezpieczenia NNW w przypadku śmierci i trwałego uszczerbku na zdrowiu + Assistance

12.000,00 pln

Śmierć w wypadku komunikacyjnym 17.000,00 pln

Świadczenia dodatkowe:

1. Refundacja kosztów leczenia 1.000,00 pln

2. Śmierć w skutek nowotwora złośliwego 1.000,00 pln

3. Śmierć rodzica lub przedstawiciela ustawowego 1.000,00 pln

4. Sepsa – wystąpienie choroby 1.000,00 pln

Ochrona ubezpieczeniowa:

Bez względu na miejsce - ubezpieczenie działa w Polsce i poza jej granicami.

Bez względu na czas - ochrona 24 godziny na dobę przez cały okres ubezpieczenia.

Naszym ubezpieczeniem obejmujemy ryzyka związane z uprawianiem wszystkich dyscyplin sportowych na zajęciach szkolnych i dodatkowych oraz rekreacyjnych.

Ogólne warunki ubezpieczenia dostępne są

Ogólne warunki ubezpieczenia NNW PZU_Edukacja.pdf , oraz w wersji tradycyjnej w sekretariacie szkoły.