• Pasowanie na czytelnika uczniów klas I

• 23.11.2017 10:21
        • W dniach 20 i 21 listopada 2017 r. uczniowie klasy 1 a, b i c wraz z paniami wychowawczyniami przybyli do biblioteki szkolnej. Wzięli udział w uroczystym pasowaniu na czytelnika.
        • Konkursy biblioteczne

• 14.11.2017 14:19
        • Z okazji Święta Biblioteki Szkolnej zostały zorganizowane konkursy biblioteczne. Uczniowie klas III i IV wykonywali prace plastyczne pt. ,,Mój ulubiony bohater z książki''. Uczniowie z klas V i VI  brali udział w konkursie literackim pt. ,,Książki nigdy nie śpią'' - co dzieje się w bibliotece szkolnej, gdy nikogo nie ma w szkole?''.
        • ,,Spotkanie z Reksiem" - zajęcia promujące czytelnictwo

• 14.11.2017 12:27
        • W ramach współpracy z księgarnią NOVA w Łańcucie odbyły się 17 i 18 października zajęcia promujące czytelnictwo dla klas 1 i 2. Pani Beata Krawiec tym razem zaprosiła do naszej szkoły Reksia, ulubioną przez dzieci postać z bajek i kreskówek. Właśnie mija 50 lat od powstania pierwowzoru postaci Reksia, którego autorem jest L. Marszałek.
        • Święto Biblioteki Szkolnej 2017 r.

• 14.11.2017 10:55
        • W październiku obchodziliśmy Święto Biblioteki Szkolnej. W tym roku przebiegało pod hasłem ,,Książka nas łączy''. Klasy 7 uczestniczyły w porankach literackich pt. ,,Spotkanie z twórczością ks. J. Twardowskiego'', które odbywały się w czytelni. Na przygotowanej ekspozycji znalazły się rekwizyty przypominające postać ks. J. Twardowskiego wśród nas.