• Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego dla klas I pt. "Prawa dziecka niebieskimi kredkami malowane"

• 04.12.2018 18:59
      • W związku z obchodzonym 20 listopada Międzynarodowym Dniem Praw Dziecka, w naszej świetlicy został ogłoszony konkurs plastyczny dla uczniów klas I.
      • Zadaniem dzieci było zobrazowanie praw dziecka za pomocą kredek w różnych odcieniach koloru niebieskiego. Inspiracją do konkursu stało się zaangażowanie całej społeczności szkolnej do wspólnego świętowania rocznicy uchwalenia Konwencji o prawach dziecka wraz z UNICEF. Niebieski był tego dnia kolorem przewodnim.

Ogłoszenie wyników konkursu odbyło się 30 listopada 2018 r. Oto nagrodzone osoby:

Izabela Ciupińska

Emilia Gaweł

Nikola Pelc

Weronika Trawka

Aleksandra Pelc

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczniom za uczestnictwo w konkursie.

Joanna Obara