• Warsztaty tworzenia świec sojowych

• 17.01.2024 13:19
      • Z okazji zbliżającego się Święta Babci i Dziadka w świetlicy szkolnej odbyły się warsztaty tworzenia świec sojowych.
      • Mieliśmy zaszczyt gościć P. Agatę Jurek oraz P. Arkadiusza Piątka, którzy przyjechali do naszej świetlicy podzielić się swoją pasją.

Na zajęciach dzieci miały możliwość krok po kroku poznać tajniki tworzenia świec sojowych i samodzielnie je zdobić. Do tworzenia niepowtarzalnych kompozycji uczniowie wykorzystywali kolorowe brokaty, kokardki, naklejki oraz suszone kwiaty. Uczestnicy dowiedzieli się o tym, że  świeca sojowa to ekologiczna alternatywa dla parafinowych odpowiedników. Warsztaty zostały wzbogacone o wiele ciekawostek m.in. dotyczących zalet świec sojowych, a także wiedzę odnośnie materiałów potrzebnych do tworzenia świeczek.

Warsztaty z tworzenia świec to świetna zabawa zarówno kolorem, jak i zapachem. Wszystkie dzieci miały możliwość kreatywnego rozwoju oraz twórczej zabawy, dającej wspaniały rezultat!

Dziękujemy wszystkim Uczestnikom oraz Instruktorom candle_soya za zaangażowanie oraz przekazaną wiedzę.

Sylwia Wiech