• DZIEŃ MOTYLA

• 15.03.2023 09:19
        • 14 marca obchodzimy Dzień Motyla i z tej okazji warto dowiedzieć się o tych pożytecznych owadach więcej.
        • KONKURS LOGOPEDYCZNY

• 07.03.2023 06:40
        • W dniu 6 marca w świetlicy szkolnej odbył się konkurs logopedyczny z okazji Europejskiego Dnia Logopedy.
        • TALERZ PEŁEN ZDROWIA

• 07.03.2023 06:41
        • 27 lutego 2023 roku odbyło się rozstrzygnięcie świetlicowego konkursu pt. „Talerz pełen zdrowia”.
        • DZIEŃ KOTA

• 17.02.2023 17:26
        • DZIEŃ KOTA 🐈‍⬛🐈
          W piątek 17 lutego w świetlicy szkolnej świętowaliśmy DZIEŃ KOTA.
        • ŚWIETLICOWY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK PT. "HEJ KOLĘDA, KOLĘDA..." 🎄🎤🎵

• 03.02.2023 10:01
        • Okres świąt Bożego Narodzenia jest ściśle związane ze zwyczajem śpiewania kolęd.

Dlatego też świetlica szkolna zorganizowała konkurs kolęd i pastorałek, w którym wzięły udział klasy I-III. Uczniowie zaprezentowali przygotowany repertuar i zachwycili walorami głosowymi oraz umiejętnościami artystycznymi.

Każdy uczestnik konkursu otrzymał dyplom i statuetkę. Zwycięzcy otrzymali dodatkowo nagrody książkowe.

Korzystając z okazji chciałabym bardzo podziękować Pani Marii Blat za wykonanie i podarowanie pięknych statuetek, które sprawiły dzieciom ogromną radość🤩

Organizatorzy konkursu:

Bielecka Natalia