• Konkurs plastyczny klas IV – VI pt. ”Baśnie i legendy z całego świata”

• 07.12.2021 10:00
      • W ramach Święta Biblioteki Szkolnej odbył się w listopadzie Konkurs plastyczny klas IV – VI pt. ”Baśnie i legendy z całego świata”. Uczniowie na lekcjach plastyki pod kierunkiem p. Sylwii Surmacz – Rachwał i p. Barbary Hoły wykonali ilustracje do ulubionych baśni i legend.
      • Spośród dwudziestu siedmiu najlepszych prac komisja konkursowa wybrała sześć, których autorzy otrzymali nagrody:

Kacper Barański kl. 4a „Hary Potter i insygnia śmierci”
        Bartosz Konieczko kl. 4a ”O dwunastu miesiącach”
        Klaudia Józefczyk kl. 5b „Brzydkie kaczątko”
        Anna Nosek kl. 5c „Calineczka”
        Maja Mroczka kl. 6b „Shrek”
        Maja Bar kl. 6c „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”

Podczas ogłoszenia wyników konkursu w dniu 6 grudnia 2021 r. pani dyrektor Jolanta Suraj – Zych wręczyła nagrodzonym uczniom dyplomy, książki i zakładki. Pozostali uczniowie otrzymali zakładki do książek.
        W holu szkoły koło biblioteki szkolnej można oglądać wystawę najlepszych prac.
        Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu!

Sylwia Surmacz – Rachwał
                                                                                                                                                  Urszula Misiuda