• Szkolny Konkurs Recytatorski klas II pt. Wiosenne przebudzenie

• 12.05.2021 12:37
      • W dniu 6 maja 2021 r. w bibliotece szkolnej odbył się konkurs recytatorski, w którym wzięło udział 15 uczniów z klas II. Dzieci prezentowały utwory poetyckie związane z wiosną, podkreślając swoje występy pięknymi strojami, rekwizytami oraz ciekawą interpretacją.
      • Konkurs przebiegał w radosnej atmosferze, był okazją do spotkania z rówieśnikami oraz urozmaiceniem po długim okresie nauki zdalnej. Także pogoda, wreszcie prawdziwie wiosenna, i udekorowana gazetką, kwiatami i lampionami czytelnia, wpłynęły na dobry nastrój wszystkich uczestników.

Komisja konkursowa, w której pracowały panie: dyrektor Lucyna Kowalska, Katarzyna Biały i Urszula Misiuda przyznała następujące miejsca:

I miejsce Amelia Gorzkiewicz, klasa II b, wiersz „Uwaga! Świeżo malowane”
        II miejsce Nikola Sowa, klasa II b, wiersz „Wiosna”
        II miejsce Sajmon Jaźwa, klasa II b, wiersz „Wiosenne porządki”
        III miejsce Alicja Wojnar, klasa II b, wiersz „Wiosenny czarodziej”
        III miejsce Natalia Toś, klasa II a, wiersz „Wiosna”
        Wyróżnienie Paweł Kałamarz, klasa II a, wiersz „Wiosna”

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody oraz słodki poczęstunek. Dziękujemy nauczycielom i rodzicom zaangażowanym w przygotowanie dzieci do konkursu.

Urszula Misiuda
                                                                                                                                                                           Anna Kiełb