• 03.04.2023 19:18
        • 2 kwietnia na całym świecie obchodzony jest Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Jego celem jest propagowanie wiedzy na temat spektrum autyzmu i budowanie wrażliwości społecznej w tym zakresie.
        • NASI UCZNIOWIE LAUREATAMI I FINALISTAMI KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH Z JĘZYKÓW OBCYCH

• 31.03.2023 07:38
        • Uczeń Simon Schiffer z klasy 8a został laureatem PRZEDMIOTOWEGO KONKURSU Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO. Tytuł laureata PRZEDMIOTOWEGO KONKURSU Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO uzyskał także uczeń naszej szkoły Antoni Kamiński z klasy 8c. Miło nam również poinformować, że Daniel Babicki z klasy 7b znalazł się w gronie finalistów PRZEDMIOTOWEGO KONKURSU Z JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO. Znalezienie się w czołówce najlepszych językowców w województwie nie należało do najłatwiejszych zadań, co niewątpliwie świadczy o wielkim zaangażowaniu i doskonałym przygotowaniu naszych uczniów.

• Konkurs matematyczny klas III

• 21.03.2023 19:56
        • Na przełomie lutego i marca odbył się  konkurs matematyczny klas III. Celem konkursu było promowanie matematyki jako atrakcyjnej dziedziny wiedzy oraz rozwijanie zainteresowań matematycznych uczniów.