• SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI TWÓRCZOŚCI PATRONA KLAS IV-VI

• 14.04.2021 11:58
      • W roku szkolnym 2020/2021 szkolny konkurs recytatorski twórczości Patrona klas IV-VI odbył się w formie zdalnej z powodu panującej w dalszym ciągu epidemii COVID-19.
      • Każdy uczestnik nagrał w domu film z recytacją wybranego wiersza i zgodnie z regulaminem wysłał go online do biblioteki szkolnej na podane adresy e-mail.
        W konkursie wzięło udział 13 uczniów, którzy odpowiednim strojem i rekwizytami podkreślili swoje występy.

W dniu 12.04.2021 r. komisja konkursowa w składzie: pani wicedyrektor Agnieszka Ciszek, pani Jadwiga Noga i pani Urszula Misiuda dokonała wyboru laureatów:

I miejsce Milena Herbert, klasa VIa, wiersz pt. „Sprawiedliowść”, opiekun pani B. Kut
        II miejsce Emilia Świątoniowska, klasa Vb, wiersz pt. „Arka”, opiekun p. J. Noga
        III miejsce Ewa Świątek, klasa IVc, wiersz pt. „Mamusia”, opiekun pani H. Szura

wyróżnienia:
        Nadia Wrona, klasa IVa, wiersz pt. „Śpieszmy się”, opiekun pani H. Szura
        Bartosz Nalepa, klasa Vb, wiersz pt. „Mrówko ważko biedronko”, opiekun pani J. Noga
        Kacper Czado, klasa Vc, wiersz pt. „Święty gapa”, opiekun pani J. Noga

Gratulujemy wszystkim uczestnikom udanych występów. Każdy otrzyma upominek po powrocie do nauczania stacjonarnego w szkole lub w czerwcu przy odbiorze świadectw.
        Dziękujemy paniom polonistkom za wkład pracy w organizację i przebieg konkursu.