• Wyjście na wystawę do MBP w Łańcucie

• 26.06.2023 20:47
      • W ostatnim przedwakacyjnym dniu pobytu uczniów w świetlicy szkolnej, grupa uczniów kl. I b i I c pod opieką wychowawców udała się do Miejskiej Biblioteki Publicznej w celu zwiedzenia wystawy pt. "Jacek i Agatka - tak to się zaczęło..." ze zbiorów Muzeum Dobranocek w Rzeszowie.
      • Dzieciom została przedstawiona bogata historia bajek, w tym dobranocek. Wszyscy mieli możliwość zaprezentowania swojej wiedzy i umiejętności podczas ciekawych ćwiczeń przy wykorzystaniu monitora interaktywnego. Dzięki uprzejmości pani Agnieszka Guściory, która nas oprowadzała, mogliśmy zwiedzić całą bibliotekę, w tym również obejrzeć dwie inne wystawy: "Tajemnice Łańcuckiego Ratusza" oraz wystawę tkacką pt. "Splecione nicią".

wychowawcy: Barbara Gorlach, Joanna Obara