• Świąteczna wizyta u Seniorów

• 20.12.2018 18:25
      • Okres świąt jest czasem dzielenia się miłością z ludźmi pokrzywdzonymi przez los oraz potrzebującymi wsparcia.
      • Wolontariuszki  z naszej szkoły wykonały piękne  kartki świąteczne, którymi obdarowały  mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Łańcucie. Pensjonariusze domu z wielką wdzięcznością i czułością witali  swoich gości i ze wzruszeniem odwzajemniali życzenia składane przez wolontariuszki.

Takie spotkania  sprawiają, iż nasi wolontariusze uczą się bezinteresownych działań na rzecz drugiego człowieka, zrozumienia i szacunku dla osób starszych i chorych.

Bardzo dziękuję wszystkim wolontariuszkom zaangażowanym  w to przedsięwzięcie.

Opiekun Szkolnego Klubu Wolontariatu

Renata Chudzik