• Wiosenny Pokaz Mody

• 22.03.2023 21:38
      • Do naszej świetlicy szkolnej zawitała długo oczekiwana wiosna.

• W pierwszy dzień kalendarzowej wiosny - 21 marca - uczniowie uczęszczający do świetlicy wzięli udział w Wiosennym Pokazie Mody. Świetliki chętnie zaprezentowały swoje wiosenne stroje zainspirowane budzącą się do życia przyrodą, kolorowe i oryginalne.

Pokaz rozpoczął taniec w wykonaniu Kingi Kurkowskiej i Nadii Sowy.  Następnie każdy uczestnik prezentował swoją kreację na wybiegu. Szanowne Jury skrupulatnie oceniało każdy strój.

Pokaz zakończyła Natalia Jaźwa, która wykonała utwór Sanah "Nic dwa razy" wspólnie ze zgromadzonymi Świetlikami.

Wszyscy modele i modelki otrzymali zasłużone nagrody. Konkurs wzbudził wiele pozytywnych emocji.

Dziękujemy wszystkim Świetlikom oraz rodzicom za udział i zaangażowanie w Wiosennym Pokazie Mody.

Organizatorzy:

Jolanta Chmielowiec - Michna