• Kreatywne zajęcia w świetlicy

• 07.01.2024 11:49
      • Świetlica to miejsce, gdzie dzieci czekają na swoich rodziców, mogą odrobić prace domowe i przede wszystkim dobrze się bawić. W świetlicy uczniowie rozwijają swoje talenty, hobby oraz pasje.
      • Nowy rok dzieci na zajęciach świetlicowych rozpoczęły bardzo aktywnie. Podczas zajęć wykonywały zimowe bałwanki z ryżu, czapki z włóczki oraz skrzaty. Prace te były bardzo czasochłonne i wymagały od dzieci dużo cierpliwości oraz konsekwencji w działaniu.

Kreatywne zajęcia na świetlicy sprzyjają nawiązywaniu silnych przyjaźni i budowaniu więzi.

Sylwia Wiech