• Konkurs "Mam talent"

• 30.03.2022 16:51
      • W poniedziałek, 28 marca 2022 r. w naszej świetlicy odbył się konkurs "Mam talent". Do udziału zgłosiło się tak wielu Świetliczaków, że konieczne stało się zorganizowanie eliminacji wstępnych w niemal każdej z grup świetlicowych.

• Ostatecznie miało miejsce 15 różnorodnych prezentacji indywidualnych oraz w duetach. Były to zachwycające pokazy w formie śpiewu, tańca, akrobatyki, tańca z obręczą, gry na keyboardzie, a także popisu umiejętności układania kostki Rubika. Niektórzy uczestnicy posiadali dodatkowo ciekawą charakteryzację i rekwizyty. Pozostałe dzieci, będące widzami, wiernie dopingowały swoich faworytów, doceniając ich talent i odwagę.

Jury w składzie: dyrektor szkoły - p. Jolanta Suraj-Zych, p. Dorota Stankiewicz i p. Barbara Hoły miało nie lada wyzwanie. Ostatecznie ogłosiło następujący werdykt:

I miejsce: Nikola Sowa

II miejsce ex aequo: Maja Gosztyła i Zofia Pałys

III miejsce: Aleksandra Pelc

Wyróżnienia: Paweł Kałamarz, Maja Warchałowska, Zuzanna Mosoń

Organizatorem konkursu i jednocześnie osobą prowadzącą była p. Joanna Obara.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy wytrwałości w doskonaleniu swych nieprzeciętnych zdolności!