• KONKURS "MAM TALENT" W ŚWIETLICY SZKOLNEJ

• 19.01.2018 20:04
      • Dnia 18 stycznia 2018 r. w naszej świetlicy odbył się konkurs "Mam talent". Do udziału zgłosiło się tak wielu Świetliczaków, że konieczne stało się zorganizowanie eliminacji w każdej z sześciu grup świetlicowych.
      • Ostatecznie miało miejsce 16 różnorodnych prezentacji indywidualnych, w duetach oraz w zespołach trzyosobowych. Były to zachwycające pokazy w formie śpiewu, tańca, akrobatyki, gry na instrumencie, prezentacji umiejętności gry aktorskiej, popisu zdolności manualnych i wykonywania magicznych sztuczek. Wielu z uczestników, oprócz emocjonującej prezentacji własnych uzdolnień, zaciekawiła wszystkich pomysłowością stroju oraz charakteryzacji. Pozostałe dzieci, będące widzami, wiernie dopingowały swoich faworytów, doceniając ich talent i odwagę.

Jury w składzie: kierownik świetlicy - p. Agata Michno, p. Karolina Markowicz-Sowa i p. Sylwia Wiech miało nie lada wyzwanie. Ostatecznie ogłosiło następujący werdykt:

I miejsce: Anna Leniart i Milena Trojnar z klasy II - układ akrobatyczny;

II miejsce: Emil Maksymowicz z klasy III - pokaz z kostką Rubika i kubkami;

III miejsce: Wiktoria Decowska i Alicja Malicka z klasy II - śpiew;

Wyróżnienia:

Zespół "Pioruny" - Zofia Posiak i Maja Koszuta z klasy III - śpiew z układem choreograficznym;

Nadia Wrona z klasy I - śpiew;

Lila Sokołowska z klasy I - gra na keyboardzie.

Organizatorem konkursu i jednocześnie osobą prowadzącą była p. Joanna Obara.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy wytrwałości w doskonaleniu swych nieprzeciętnych zdolności!