• SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM W ŚWIETLICY SZKOLNEJ

• 11.12.2017 20:03
      • Dnia 7.12.2017r. dzieci ze świetlicy szkolnej odwiedził Święty Mikołaj wraz ze swoim pomocnikiem Reniferem. Święty Mikołaj pojawił się w każdej z grup świetlicowych z workiem pełnym prezentów (gier dydaktycznych, planszowych oraz zabawek).
      • Dzieci bardzo miło spędziły czas śpiewając wspólnie z Mikołajem wcześniej przygotowane piosenki „Ding dong spadł już śnieg”, „Przybądź do nas Święty Mikołaju”. Renifer zaprosił uczniów do wspólnych pląsów i zabaw. Odwiedziny Mikołaja dzieci zapamiętają na długo.

Na zakończenie nasze świetliczaki podziękowały gościom za przybycie i wręczyły podziękowanie w postaci dyplomów dla Mikołaja i Reniferka oraz złożyły życzenia świąteczne.

Wizyta była bardzo udana, a dzieci bawiły się doskonale.

Dziękujemy harcerkom z Handzlówki i druhnie Kasi za wspólną zabawę.

Karolina Markowicz-Sowa