• SUKCESY NASZYCH ŚWIETLICZAKÓW W KONKURSACH POZASZKOLNYCH

• 06.06.2018 23:25
      • Mamy przyjemność poinformować, iż w ostatnich dniach docierają do nas radosne wiadomości o osiągnięciach naszych Świetliczaków:

• Zofia Posiak z grupy V zdobyła I miejsce w powiatowym konkursie "Mali Wydawcy. Audiobook" organizowanym przez Niepubliczny Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy Caritas w Wysokiej. Dziewięciolatka nagrała audiobooka pt. "Piegowate opowiadania - wynalazki" dla dzieci niepełnosprawnych. Swą pomysłowością, interpretacją tekstu, a także płynnością czytania, dykcją i poczuciem humoru urzekła komisję konkursową.

Hanna Grabowska z grupy V zajęła I miejsce w XIX Wojewódzkim Konkursie Plastycznym dla Dzieci i Młodzieży pt. "Lubomirscy Zwróceni ku Ojczyźnie", który został zorganizowany przez Muzeum-Zamek w Łańcucie. Tematem jej pracy jest zwycięska bitwa pod Chocimiem (1621) pod dowództwem Stanisława Lubomirskiego.

Obie dziewczynki przez wiele dni wytrwale, z wielką starannością pracowały
        w świetlicy na swój sukces, na który zdecydowanie zasłużyły.

Gratulujemy!!!

opiekun: Joanna Obara