• TURNIEJ CZYTELNICZY W ŚWIETLICY SZKOLNEJ

• 14.05.2018 22:25
      • 27 kwietnia 2018 roku w świetlicy szkolnej odbył się Turniej Czytelniczy. Jego celem była promocja czytelnictwa oraz budzenie u dzieci zainteresowania wartościową literaturą dziecięcą.

• Uczestnicy rywalizowali w dwóch grupach wiekowych:

• 1 grupa – dzieci z klas pierwszych,
        • 2 grupa – dzieci z klas drugich i trzecich.

Zadaniem każdej z grup było zaprezentowanie wcześniej przygotowanego fragmentu książki. Oceniana była płynność, bezbłędność, dykcja oraz interpunkcja czytanego tekstu.

Jury w składzie: p. Agata Michno, p. Urszula Misiuda, p. Anna Musiał ogłosiło następujący werdykt:

grupa I                                                                        grupa II

I miejsce – Maja Babiarz                                     I miejsce – Zofia Posiak

II miejsce – Adam Mazur                                    II miejsce – Filip Ożóg

III miejsce – Nadia Wrona                                  III miejsce – Hanna Grabowska

Organizatorami turnieju były p. Maria Ogryzek i p. Katarzyna Grzesik.