• NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH  2018
      • NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH 2018

• 31.08.2018 07:51
      • 7 czerwca w Hotelu Łańcut odbyła się jubileuszowa gala wręczania nagród "Najlepsi z Najlepszych".
        Nagrodę otrzymało dziesięciu uczniów z łańcuckich szkół, którzy wyróżniaja się szczególnymi osiągnieciami, pasją i zaangażowaniem.

• Nagroda ogłaszana jest przez Burmstrza Miasta Łańcuta Stanisława Gwizdaka oraz Prezesa Łańcuckiego Stowarzyszenia Panią Annę Kot.
        W spotkaniu uczestniczyli dyrekotrzy szkół, nauczyciele z nagrodzonymi laureatami oraz rodzice.
        Z naszej Szkoły to zaszczytne wyróżnienie otrzymali:

Karina Rachwał kl. VI d - uzdolnienia plastyczne, laureatka konkursów plastycznych na szczeblu ogólnopolskim, wojewódzkim, powiatowym.
        opiekun: Sylwia Surmacz-Rachwał, wychowawca Jolanta Suraj-Zych

Kacper Wisz kl VI a - osiągnięcia sportowe na szczeblu ogólnopolskim, wojewódzkim, rejonowym, powiatowym. Wielokrotnie powoływany na zgrupowania, reprezentant kadry podkarpacia w minikoszykówce chłopców.
        opiekun: Dariusz Kaszowski, wychowawca Larysa Dziadosz-Haładyj.

Gratulacje od całej społeczności szkolnej.laughyes

Galeria zdjęć.