• Sukcesy naszych czwartoklasistów w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym "MISTRZ MATEMATYKI"

• 28.05.2018 22:20
      • W dniu 24 maja 2018 r.odbył się w Szkole Podstawowej nr 3 im. 10 Pułku Strzelców Konnych w Łańcucie Międzyszkolny Konkurs Matematyczny "MISTRZ MATEMATYKI".
      • O tytuł "Mistrza Matematyki" walczyło 17 czwartoklasistów z łańcuckich szkół podstawowych, rozwiązując 15 zadań zamkniętych dotyczących zastosowania matematyki w codziennym życiu.

Wśród wyróżnionych byli nasi uczniowie:

II miejsce - Kacper Brzeziński (klasa 4e)

Maciej Dębski (klasa 4b)

III miejsce - Jeremiasz Jurek (klasa 4b)

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

K. Wilk