• Zawody sportowe dla kl. I – III „Wrzuć nudę do kosza”.

• 15.04.2018 14:28
      • Dzieci z klas I – III wywalczyły czołowe miejsca w zawodach sportowych "Wrzuć nudę do kosza”.

• W dniu 9.04.2018 r. w hali MOSiR w Łańcucie odbyły się zawody sportowe dla uczniów klas I – III „Wrzuć nudę do kosza”. Organizatorami turnieju byli: PTG Sokół Łańcut, MOSiR Łańcut oraz Burmistrz Miasta Łańcuta. Celem spotkania było zachęcenie dzieci do czynnego i atrakcyjnego spędzania czasu wolnego. Naszą szkołę reprezentowało piętnastu uczniów, którzy wywalczyli następujące miejsca:

klasy pierwsze – I miejsce

klasy drugie – I miejsce

klasy trzecie – II miejsce

Dzieci świetnie bawiły się i uczyły zdrowej rywalizacji. Na koniec turnieju otrzymały puchary, dyplomy, medale i nagrody.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy świetnych wyników i ogromnego zaangażowania!

Małgorzata Szpunar