• MIĘDZYSZKOLNY KONKURS CZYTELNICZY

• 19.03.2018 11:06
      • 14 marca 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Łańcucie odbyła się IV edycja Międzyszkolnego Konkursu Czytelniczego ze znajomości powieści Juliusza Verne’a „W 80 dni dookoła świata” organizowanego przez bibliotekę szkolną.
      •

Tym razem skierowany był on do uczniów klas szóstych i siódmych łańcuckich szkół podstawowych . Uczestnicy zmierzyli się z zadaniami opracowanymi na podstawie powieści ,,W 80 dni dookoła świata”. Rozwiązywali test składający się z zadań dotyczących treści książki, musieli rozpoznać bohatera na podstawie cytatu, uzupełnić tekst z luką, rozwiązać krzyżówkę oraz wskazać na mapie miejsca, gdzie rozgrywała się akcja utworu.

Nasza szkołę reprezentowali: Adam Szybist kl. 6a, Jakub Bartków kl. 6b, Szymon Jurek kl. 6d oraz Igor Maczuga kl. 7c.

I miejsce zajął Igor Maczuga opiekun p. J. Noga

III miejsce zajął Szymon Jurek opiekun H. Szura