• Wspominamy ferie

• 16.02.2018 15:17
      • Podczas ferii zimowych 2018 roku dziewczęta z naszej szkoły uczestniczyły w zajęciach sportowo- rekreacyjnych.

W ramach tych zajęć wzięły udział w wycieczce do FLY PARKU  w Rzeszowie,

Brały udział w warsztatach rolkarskich w Rzeszowie w szkółce rolkarskiej „WODZU”

•

Korzystały z basenu oraz lodowiska MOSiR w Łańcucie. Brały udział w grach i zabawach organizowanych przez MOSiR w ramach ferii zimowych.

Odbyły treningi na hali w szkole z tenisa ziemnego, piłki ręcznej, koszykówki, siatkówki oraz tańca i gimnastyki przyrządowej.

Za pomoc w zrealizowaniu tych zajęć serdecznie dziękuje: p. Lucyna Dec, p. Agata Sekunda, p. Aleksandra Wawryszko, p. Jerzy Koszuta oraz Dyrekcji Szkoły za przychylność.

Dziękuje również rodzicom za bardzo dobry kontakt oraz wsparcie tej inicjatywy.

Pozdrawiam Monika Pusz

Obejrzyj zdjęcia