• Spotkanie uczniów klas VII z przedstawicielem zawodu

• 07.12.2018 21:56
      • Dnia 04.12.2018 r. gościła w naszej szkole specjalistka ds. promocji i reklamy Księgarni Nova – pani Beata Krawiec.
        Pani Beata
        jest osobą o bardzo bogatej osobowości. W swoim życiu wykonywała wiele zawodów, była pielęgniarką, sprzedawcą, animatorem oraz coachem. Aktualnie pracuje jako specjalista ds. promocji i reklamy Księgarni Nova oraz prowadzi audycje radiowe. Jest zapraszana do bibliotek i szkół, gdzie organizuje warsztaty dla młodszych dzieci oraz młodzieży.
        Uczniowie naszej szkoły mieli możliwość aktywnego uczestnictwa w spotkaniu. Zapoznali się z różnymi rodzajami pisma oraz z tabliczkami przywiezionymi z Iraku przez męża pani Beaty. Przytaczając przykłady niezwykłych wydarzeń z historii, filmów, książek i własnego życia prowadząca podkreśliła najważniejsze wartości jakimi są: odwaga, mądrość, kreatywność i pracowitość. Zaakcentowała również istotną rolę pasji, nauki, wiedzy, wykształcenia w życiu człowieka. Wielką pasją pani Krawiec są książki. Mieliśmy okazję zobaczyć niektóre z nich. Mówczyni poruszyła również kwestie związane z podejmowaniem trudnych decyzji przez młodych ludzi, które pomagają w usamodzielnieniu się i łatwiejszym starcie w dorosłe życie.  Pani Beata  podczas zajęć zasygnalizowała uczniom, że warto walczyć o swoje życie, marzenia i zapracować na swoje szczęście, gdyż wtedy w pełni docenimy jego ogrom.

Spotkanie przebiegło w radosnym nastroju i na długo utkwi w naszej pamięci.
        Dziękujemy pani Beacie za inspirujące zajęcia.
                                                                                                                                                                    S. Wiech