• Sukces naszego ucznia w powiatowym konkursie plastycznym „Bezpieczne Wakacje 2018”

• 28.11.2018 19:41
      • 22 listopada w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji
        w Łańcucie, odbyło się uroczyste wręczenie nagród powiatowym laureatom wojewódzkiego konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży „Bezpieczne Wakacje 2018”.
      • Spośród 77 prac wykonanych przez uczniów z naszego powiatu, jury wybrało najlepsze w trzech kategoriach wiekowych. II miejsce w kategorii najmłodszych uczestników konkursu zdobył Kacper Barański, uczeń klasy I c. Komendant Powiatowy Policji w Łańcucie insp. Marek Mendoń oraz Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji asp. szt. Tomasz Woś na ręce nagrodzonych uczniów złożyli gratulacje oraz przekazali pamiątkowe dyplomy i upominki.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.