• Szlachetna Paczka

• 24.11.2018 19:16
        Szlachetna Paczka w naszej Szkole!

• W tym roku wybraliśmy rodzinę pani Moniki, pana Marka i szcześcioletniego Maćka. Mieszka również z nimi pani Zofia - mama pana Marka. Sytuacja rodziny jest o tyle trudna, iż pani Monika musiała zrezygnować z pracy, ponieważ opiekuje się teściową, która od kilku miesięcy choruje na nowotwór.
        Obecnie rodzina utrzymuje się z rent chorobowych, zasiłków i dorywczej pracy pani Moniki, ponieważ pan Marek kilka lat temu uległ wypadkowi i każdego dnia walczy z dolegliwościami z tego tytułu.

Po odliczeniu kosztów utrzymania i leczenia, pozostaje ok. 270 zł na osobę na pozostałe wydatki.

Rodzina potrzebuje naszej pomocy. Spróbujmy wspólnie zorganizować dla niej Paczkę!

Potrzeby rodziny: żywność, środki czystości, odzież, pościel, kołdra, poduszka, itp.

Szczegółowe informacje dostępne są u pani Doroty Stankiewicz, sala nr 15.