• Wycieczka klas 1a i 1b do Teatru Maska w Rzeszowie

• 09.11.2018 19:12
      • Dnia 8 XI klasy I a i I b wybrały się na wycieczkę do teatru "Maska" w Rzeszowie, aby obejrzeć spektakl pt."Zorro".
      •  Wszędzie tam, gdzie zło próbuje zatriumfować nad dobrem, pojawia się niewiadomo skąd Zorro - zamaskowany mściciel, który walczy w imieniu biednych i pokrzywdzonych ludzi.

Dzieci z niezwykłym zainteresowaniem obejrzały przedstawienie. Dla wielu uczniów była to pierwsza wizyta w teatrze. Fajne! Super! Ładne! - tak dzieci komentowały obejrzany spektakl.  Aktorzy, prawdziwa scena, muzyka , kolorowe kostiumy. efektowne sceny walki  na szpady, pułapki i pościgi przyciągały uwagę młodych widzów i wywoływały na wielu twarzach prawdziwy zachwyt.

Była to nasza pierwsza wspólna wizyta w teatrze, ale zapewne nie ostatnia!

Bronisława Nitkiewicz