•  Spotkanie ze sztuką ludową.
      • Spotkanie ze sztuką ludową.

• 03.12.2017 16:37
      • 17 listopada 2017 roku uczniowie kl. III c i kl. III e uczestniczyli w warsztatach plastycznych prowadzonych przez profesjonalną artystkę Panią Agnieszkę Mrzygłód. Najpierw dzieci obejrzały prezentację przedstawiającą stroje ludowe i charakterystyczne elementy zdobnicze w sztuce ludowej w poszczególnych regionach Polski. Następnie odbyły się zajęcia praktyczne. Uczniowie uczyli się tworzyć z barw podstawowych, barwy pochodne. Uzyskane kompozycje barw dzieci wykorzystały do malowania drewnianych figurek zwierząt. Warsztaty zakończyły się wystawą prac, a mali artyści byli z siebie zadowoleni.