• Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka

• 29.11.2017 08:27
      • W środę 22 listopada 2017 r. na zaproszenie MBP uczniowie klasy II a uczestniczyli w spotkaniu z Panem Grzegorzem Paczochą Kierownikiem Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Zdrowia Urzędu Miasta Łańcuta. Spotkanie zostało zorganizowane w związku z obchodami Dnia Praw Dziecka.
        Uczniowie aktywnie uczestniczyli w zajęciach, wysłuchali fragmentów książki
        Anny Czerwińskiej - Rydel
        i Renaty Piątkowskiej „Moje prawa ważna sprawa!”, poznali postać Janusza Korczaka oraz wzbogacili zasób wiedzy na temat swoich praw.

Serdeczne dziękujemy MBP za zaproszenie i przygotowanie tak interesujących zajęć.

L. Szyszka