• KONKURS PLASTYCZNY "BĄDŹ WIDOCZNY, BĄDŹ BEZPIECZNY"

• 31.08.2018 07:51
      • Podczas Żakinady, która odbyła się w ramach Dni Miasta Łańcuta 15 czerwca 2018 r. nastąpiło wręczenie nagród w konkursie plastycznym na plakat pod hasłem: "Bądź widoczny, bądź bezpieczny".

• Konkurs został zorganizowany przez Miasto Łańcut pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Łańcuta oraz Komendę Powiatową Policji w ramach akcji propagującej ideę bezpiecznego poruszania się przez pieszych po drogach zarówno w terenie zabudowanym, jak i niezabudowanym.

Wśród Laureatów konkursu znaleźli się następujący uczniowie z naszej szkoły:

Kategoria klasy I-III:

Weronika Kłak - I miejsce

Hanna Grabowska  - II miejsce

Kategoria klasy IV-VII:

Igor Maczuga - I miejsce
        Zuzanna Szczęch - II miejsce

Gabriela Nalepa - wyróżnienie internautów

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczniom naszej szkoły życzymy, by zawsze "świecili przykładem" noszenia odblasków. Bezpiecznych wakacji!!!