• Sukcesy naszych uczniów w XIX Wojewódzkim Konkursie Plastycznym dla Dzieci i Młodzieży "Lubomirscy. Zwróceni ku Ojczyźnie".

• 19.06.2018 20:22
      • W dniu 18.06.2018 r. o godz. 10.00 w Maneżu odbyło się oficjalne otwarcie wystawy prac plastycznych Laureatów konkursu organizowanego przez Muzeum-Zamek w Łańcucie,
        a następnie uroczyste rozdanie nagród w Sali Balowej pałacu.

• Celem tegorocznej edycji konkursu było upowszechnienie wiedzy o historii rodu Lubomirskich, jego wybranych przedstawicielach, ich roli w historii Polski.

Jak podają organizatorzy, na konkurs wpłynęło 171 prac. Komisja konkursowa wyłoniła 26 zwycięzców, którzy otrzymali cenne nagrody. Wśród nich, z naszej szkoły znalazło się aż czworo uczniów:

Hanna Grabowska - zdobywczyni I miejsca za pracę plastyczną pt. "Bitwa pod Chocimiem (1621) pod dowództwem Stanisława Lubomirskiego" (opiekun plastyczny: p. Joanna Obara)

Bartłomiej Filip - wyróżnienie za pracę plastyczną pt. "Bitwa pod Wiedniem" (opiekun plastyczny:

p. Agnieszka Szabatowska)

Marcelina Giemza - wyróżnienie za pracę plastyczną pt. "W oczekiwaniu na króla" (opiekun plastyczny:

p. Sylwia Surmacz-Rachwał)

Igor Maczuga - wyróżnienie za pracę plastyczną pt. "Stanisław Lubomirski w bitwie pod Chocimiem" (opiekun plastyczny: p. Sylwia Surmacz-Rachwał)

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!