• V Gra Miejska ''Miejsca Pamięci Narodowej w Łańcucie''

• 18.06.2018 09:42
      • OGROMNY SUKCES SIÓDMOKLASISTÓW!

II MIEJSCE W V ŁAŃCUCKIEJ GRZE MIEJSKIEJ ''Miejsca Pamięci Narodowej

w Łańcucie''.

•             16 czerwca 2018r, w sobotę sześcioro uczniów z ''Dwójki'' zaprezentowało szkołę w ''Grze Miejskiej'' zorganizowanej w ramach '' Dni Miasta Łańcuta''.

Skład drużyn;

1. Bejar Anita
        2. Giemza Marcelina
        3. Michno Maja

1.   Kłak Jakub

2.   Maczuga Igor

3.   Rudy Mateusz

Choć to koniec roku szkolnego , nasi wychowankowie i tym razem pokazali się od jak najlepszej strony, zajęli II miejsce spośród dziewięciu drużyn.

Wykazali się nie tylko wiedzą na temat historii miasta, orientacją w terenie, ale również wspaniała sprawnością fizyczną.

Udział w Grze Miejskiej to kolejne działanie realizowane w ramach projektu edukacyjnego Szkoła Młodych Patriotów.

Cieszymy się, że możemy pracować z taką młodzieżą!

Gratulujemy sukcesu!

Dorota Danak